Chtějí homosexuálové a lesby “manželství”? Čísla mluví jasně.

Sdílet
 • 1
 • 25
 •  
 •  
 •  

Ve sněmovně se aktuálně projednává novela zákona, předložená poslankyní Babišova hnutí ANO Maxovou, navrhující zavedení uzavření řádného manželství i pro homosexuály a lesby. Součástí návrhu má být i možnost umožnit jim adopci dětí. Podpory se jí dostalo od tzv. demo bloku (TOP 09, STAN, části ODS), ČSSD, Pirátů a KSČM. Proti jsou SPD, “oficiálně” KDU-ČSL, část ANO a několik poslanců ODS a V. Klaus ml. První pokus prosadit toho bezprecedentní sociální inženýrství zatím aktivistům nevyšel. Přitom si nikdo neklade otázku, chtějí skuteční gayové a lesby podobné právní normy? Nebo je to agresivní agenda zahraničních “neziskovek”, které se o gaye ve skutečnosti vůbec nezajímají?

Rodina budoucnosti? Kde ale vezmou ty děti?

Od roku 2006, kdy bylo zavedeno registrované partnerství, uzavřelo tento právní akt 3117 párů stejného pohlaví  a 448 párů ho zase následně zrušilo. To znamená, že ročně uzavřelo registrované manželství asi 250 párů, přitom podle LGBT aktivistů by u nás mělo aktuálně žít minimálně 420 000 osob s LGBT orientací (ona známá 4% z populace, byt ve skutečnosti je jich méně než 2 % !)Během 12 let projevilo zájem o nějakou registraci/formalizaci jejich vztahu pouze 0,7% osob z těch, co mají nějakou LGBT sexuální odchylku.

Nezdá se tedy, že by se LGBT osoby zrovna do formalizace svazků hrnuly! Ostatně není divu, běžný homosexuál vystřídá za svůj život v průměru asi 120 partnerů (heterosexuál 10) a tak, kdyby si měl každého druhého „brát“, a pak se s ním zase „rozvádět“, asi by nedělal nic jiného… Navíc vysoká promiskuita je v LGBT komunitě běžnou normou a ne nadarmo vidíme v Praze v posledních letech epidemii viru HIV-AIDS právě v této komunitě. (Dnes je v Praze nakažen HIV-AIDS nejméně každý 20. homosexuál!)

Stejně tak nikdo neodpovídá na otázku, kde chtějí ty děti pro LGBT páry vzít? V dětských domovech je jich nedostatek a i normální páry čekají na dítě řadu let. To je budou někomu odebírat, jako to již dělají třeba v Norsku?

Otázkou tedy je, pro koho je vlastně tohle homomanželství určeno? Gayové a lesby o něj zjevně velký zájem nemají.  Nebo spíš komu má sloužit a proč? Zjevně se jedná o import ze zahraničí a agendou globálních elit. A proti komu je namířeno? Proti tradiční rodině a bílým Čechům!

Máte co říct k tomuto tématu? Máte k němu zajímavé informace, ať tipy, nebo třeba i interní? Či dokonce umíte napsat zajímavý text? Pošlete nám ho!, rádi ho zveřejníme. V případě, že to tak budete chtít, Váš text publikujeme pod psuedonymem, rovněž netrváme na zveřejnění Vašich informačních zdrojů. Dobře víme, že v liberální demokracii to je se svobodou slova občas velmi podivné.


Sdílet
 • 1
 • 25
 •  
 •  
 •  

8 Replies to “Chtějí homosexuálové a lesby “manželství”? Čísla mluví jasně.

 1. Dobrý den,
  I když jsem kvůli odporu ke Gay pride a vámi zmiňovanému manželství a adopci těmito páry, označován za homofoba mám několik přátel této orientace. Nikdy jsem s žádným z nich (povyjasneni si že má řiť je ONLY exit) neměl problém a vím, že oni sami jsou naopak z tohoto co se děje nešťastní, protože na obyčejného homosexuála se i díky gay pride pohlíží jako na podporovatelé dalších perverznosti co se společně s homosexualitu prosazují. Mě osobně nikdy nezajímalo kdo si co píchá a kam, ale doba, kdy jsou tito lidé stavěni na piedestal a já s běžnými sex.choutkami jsem najednou ten špatný, mne fakt sere.

  Btw. Vzpomínám s nostalgií na vyprávění dědy co byl u STB… Když někdo ať už Rom, homosexuál, nebo jakýkoliv problematický člověk, prostě dostal brutálně přes hubu a nikdo nic neřešil…. Dneska když pouze řeknu že to není normální mám průser (vyhodili mne kvůli tomu z práce- kvůli názoru ne činu nebo nějakému transparentu nebo tak)
  Každopádně zajímavá stránka. Přidávám si vás do záložek 🙂

 2. Ovšem, ze žádné manželství nechtějí, oni chtějí legalizaci pedofilie. Na začátku jako “adopci”, proto každý soudný člověk, který má děti, musí být proti!

 3. Neumíte ani počítat procenta, což je látka ZŠ. 3117 párů je 6234 lidí, což je kolik procent z 420 000? Je to 1,4 a nikoli 0,7. Navíc tam počítáte i nemluvňata a důchodce, což je z logiky věci nesmysl. Navíc, pokud budete počítat s 2% místo 4%, tak vám to vyjde ještě víc. 😀 😀 Aneb, když chceš udělat dojem čísly a přitom jsi měl problém dokončit základku 😉

  1. My homosexuálové, pedofilové atd máme také svá sexuální práva, proto požadujeme okamžitě uzákonění adopcí pro nás vyvolenou menšinu. Předem říkáme, že nechceme adoptovat žádné kriply a cikáŇata z děcáku, ale pěkně zdravé a bílé děti z normálních rodin. To si prosadíme, neb držíme prst na tepu doby!

   1. Seidle pedofilové nemají žádné sexuální právo ve smyslu jejich orientace, protože to není legální.
    Tvoje zmínka o kriplech a cikáňatech je trestná.
    Z normálních rodin se děti do děcáku jen tak nedostávají. Jedna z možností (ne pravidel) je úmrtí jejich rodičů. Ostatní “rodiny”, které msjí děti v děcáku nejsou normální.
    Až někdo prokáže a někdo schválí homosexuální výchovu dítěte od ranného věku po dospělost jako rovnocennou výchovu heterosexuální výchově, tak se o těch adopcích homosexuály dá začít mluvit. Ale příklsdy soužití homosexuálníxh partnerů vychovávajících své vlastní děti z heterosexuálních vztahů jsou úplně něco jiného.
    Například se objevil problém sdělení dítěti totožnost obou biologických rodičů. Mělo by se to upravit zákonem stejně jako nedostatky registrovaného partnerství. Ne změnou smyslu mamželství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *