Elektronické volby v Bulharsku jsou rozhodnuty předem, voliči se už ani nemusí obtěžovat k nim chodit. Vše zajištuje firma Smartmatic z Londýna. Zavede elektronické volby „Ukrajinec“ Fiala i v ČR?

Sdílet

V Bulharsku proběhly další parlamentní volby – za poslední 2 roky již páté. Poslední vláda byla svržena masovým povstáním zchudlého obyvatelstva, které odmítalo válčení proti Rusku a vysávání země prostřednictvím západních protektorů.

Nicméně opět „překvapivě“ vyhrály strany orientované na Západ, které dál chtějí podporovat Ukrajinu na úkor vlastního obyvatelstva. Většina Bulharů to sice odmítá, ale ve volbách vítězí strany, které reprezentují menšinový názor ve společnosti.

Odpověď je ve volebním systému. Volby v Bulharsku probíhají elektronicky a volič „volí“ prostřednictvím počítačového terminálu. Počítačové terminály a sčítání hlasů provádí firma Smartmatic se sídlem v Londýně. V Bulharsku mají opravdu vyspělou liberální demokracii, už ani volby si neorganizují sami. Systém také ví, jak kdo hlasoval a volby tedy nejsou tajné!

Firma Smartmatic má vůbec zajímavé klienty. Posuďte sami: Keňa, Honduras, Albánie, Belgie, Haiti, Filipíny, Norsko, Zambie, Sierra Leone atd. Vše země, kde vyhrávají strany liberální demokracie, nebo místní koloniální kliky.

Poučení pro Bulhary je, že k volbám už ani nemusí chodit. O ničem nerozhodují a volby rozhoduje software podle potřeby vládnoucích globalistů. Poučení z toho je, že u voleb se v liberální demokracii dosáhnout nedá.

Otázkou pro Čechy je, zda Ukrajinec Fiala zavede na rozkaz ze zahraničí „jen“ korespondenční volby, nebo rovnou po vzoru Haiti, Filipín a Bulharska elektronické volby? Se švindlováním elektronických voleb by to měl režim pochopitelně jednodušší. Pán z Londýna by výsledky rovnou zadal do systému a volič by jen dělal křoví. Ale tohle by asi český volič ještě neakceptoval. Proto budou nejprve zavedena korespondenční volba. Se švindlováním je sice trochu víc práce, ale zatím to „občanská společnost“ natvrdo prosadit ještě nemůže. Piráti už ale připravují půdu a časem se o to „občanská společnost “ jistě pokusí. Oni se jinak než podvody u moci udržet neumí. Na druhou stranu je tu už „pozitivní“ zkušenost, kdy americká firma kontrolovala podpisy prezidentských kandidátů a „náhodou“ vyřadila všechny nepohodlné kandidáty.

Snad si odpustí obvyklý šlendrián a nebude volební účast 150% jako ve pokrokovém Německu a Rakousku.

Volební terminál v Bulharsku. Volič je pod plnou kontrolou, stejně jako výsledky voleb.


Sdílet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *